Državno Prvenstvo 2015

NS-FEBRUAR-2015U Novom Sadu u organizaciji Jujutsu Saveza Srbije oržano je Prvenstvo Države u sportskoj ju jutsi. Prvenstvo je bilo održano dva vikenda 21. februara za juniore i 28. februara za seniore. Ukupno je za oba dana učestvovalo oko 200 takmičara iz 18 klubova iz Srbije koji su se nadmetali u borbama i duo sistemu. Zrenjaninski klub Bujinkan predstavljalo je pet takmičara koji su osvojili isti broj medalja. Prvi vikend u konkurenciji juniora učestvovao je Dimitrije Starovlah koji je osvojio bronzanu medalju u kategoriji do -77kg. Drugog vikenda u konkurenciji seniora učestvovali su Biljana Tapavički koja je osvojila zlatnu medalju do -55kg, Nenad Čokulov bronzu do -69kg, Ajredin Ajeti bronzu do -77kg i Igor Vučićević bronzu do -94kg.